Get Adobe Flash player

Przed premierą

Project CARS

Zacznijmy od rozwinięcia skrótu C.A.R.S - Community Assisted Race Sim. W wolnym tłumaczeniu na Polski - Symulator wyścigów wspierany przez społeczność ( jaką są w domyśle gracze). O co w tym wszystkim chodzi? Twórcy bardzo dobrego sima GTR 2 oraz Need for Speeda Shifta 1 i 2 mają dość robienia gier pod dyktando EA Games i chcąc wyzwolić się od ograniczeń szukają kapitału początkowego u graczy, co więcej chcąc by gra była jak najlepsza na bieżąco wypuszczają aktualne wersje gry by gracze sami ocenili co potrzebuje doszlifowania, jakie elementy są niewystarczająco dobre, co trzeba poprawić lub zmienić. Gracze więc dając swoje opinie pomagają nie tylko w wykrywaniu błędów ale również mają wpływ na to w jakim kierunku gra zmierza. Takiego odzewu w obie strony zarówno od graczy jak i od developera jeszcze nie widziałem.Wymagane jest by najpierw zarejestrować się na forum! http://forum.wmdportal.com/ Gra obecnie jest w stanie Pre Alpha i możecie kupić ją już dziś tutaj> WMD Forum Do wyboru macie różnie płatne opcje.


Tagi: symulatory, symulator lotu, symulator samochodu, symulator f1, symulatory lotu, wynajem symulatorów, symulatory samochodu, symulator samolotu, symulatory f1, wynajem symulatoru samochodu, playplace, wynajem symulatorów lotu, wynajem symulatoru samolotu, wynajem symulatoru f1, symulator jazdy samochodem, symulatory, wynajem symulatory lotów

rFactor 2 to sequel jednej z najlepszych symulacji wyścigów samochodowych autorstwa amerykańskiego studia Image Space Incorporated. Zespół ten znany jest w głównej mierze ze współpracy z profesjonalistami w dziedzinie motoryzacji, co poskutkowało wydaniem ulepszonej wersji pierwszej części gry, dostępnej tylko dla osób pracujących przy bolidach Formuły 1.

rFactor 2 w stosunku do poprzednika twórcy postanowili poprawić i unowocześnić wiele elementów związanych z samym rozgrywaniem zawodów. Zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i multiplayerze pojawiły się dodatkowe opcje modyfikujące warunki atmosferyczne. Przed wyjazdem na tor użytkownicy sami decydują, czy chcą ścigać się przy słonecznej pogodzie, w deszczu, czy też zostać zaskoczonym obfitą ulewą w trakcie wyścigu. Zaimplementowany system dynamicznych warunków atmosferycznych powoduje, iż walka jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna i zaskakująca, jeśli chodzi o końcowe rezultaty. Oprócz tego studio ulepszyło fizykę kolizji między obiektami, która dotyczy nie tylko wypadków samochodowych, ale również uderzeń w pojedyncze pachołki, opony, znaki i banery reklamowe.

W każdym wyścigu mamy do czynienia ze zmienną przyczepnością toru. Moduł RealRoad liczy w czasie rzeczywistym styl jazdy poszczególnych kierowców i z kolejnymi okrążeniami zwiększa ilość gumy na częściach asfaltu, które są najczęściej obierane przez użytkowników. Sytuacja zmienia się kiedy spadnie deszcz. Przyczepność toru spada wówczas drastycznie, co zwiększa prawdopodobieństwo występowania poślizgów.

W standardowym wyposażeniu rFactora 2 znajduje się kilkanaście klas pojazdów – od starych, poczciwych bolidów, w których ścigały się asy pokroju Jackie Stewarta i Jima Clarka, po samochody osobowe o mniejszej mocy i prędkości maksymalnej. Oprócz tego twórcy zawarli wiele znanych torów m.in. belgijskie Spa-Francorchamps (również wersję z 1967 roku), malezyjski Sepang, niemiecki Nurburgring, włoską Monzę, czy amerykański Mid-Ohio.

Oprawa graficzna napędzana jest przez usprawniony silnik graficzny gMotor. Oznacza to, iż mamy do czynienia z ładniejszymi modelami pojazdów, lepszymi teksturami otoczenia, oraz efektami specjalnymi wykorzystującymi nowe możliwości kart graficznych. Oprócz tego do gry dołączony został komplet narzędzi pozwalających na import modyfikacji wykonanych dla części pierwszej.

tagi: symulator samochodu, symulator f1, symulator jazdy samochodem, symulator bolidu, symulator wyścigowy, symulator bezpiecznej jazdy


Polecamy!

Firma PLAYPLACE specjalizuje się przede wszystkim w organizowaniu profesjonalnych firmowych imprez integracyjnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę wynajmu profesjonalnych symulatorów samochodu oraz symulatorów lotu. Dodatkowo, w naszym katalogu posiadamy specjalną ofertę również dla fanów wyścigów zaliczanych do kategorii formuły pierwszej - w PLAYPLACE nasi klienci mogą wynająć również symulator F1, który wiernie oddaje warunki jazdy w prawdziwym bolidzie (z zachowaniem wszelkich praw fizyki!). Nasze symulatory to idealny sposób na urozmaicenie imprez firmowych czy imprez integracyjnych, dlatego też skorzystali z nich pracownicy różnorodnych branż w wielu miastach Polski. Tylko w naszej ofercie proponujemy wynajem najwyższej jakości symulatory samolotu i samochodu w korzystnych cenach. Wynajmujemy najnocześniejsze w Europie ruchome symulatory. Symulatory są doskonałą atrakcją na imprezach firmowych gdzie służą inegracji współpracowników oraz zabawie. Mogą być wykorzystywane do urozmaicenia szkoleń dzięki swym dydaktycznym właściwością służą poprawie bezpieczeństwa na drodze. Możemy na nich stosować oprogramowanie które może symulować dowolny pojazd. Mogą to być zarówno samochodowe symulatory F1, symulatory WRC jak i symulatory DTM. Używając oprogramowania lotniczego wraz z akcesoriami lotniczymi możemy wykorzystywać je jako symulatory lotu, symulator myśliwca, symulator helikoptera czy symulator szybowca. Poszczególne klasy symulatorów mogą służyć symulacji statku lub jako symulator motorówki. Dla fanów podbojów kosmosu proponujemy symulator wahadłowca, symulator orbitera czy symulator kosmiczny. Nasze symulatory zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie – firma PLAYPLACE znana jest na rynku z uwagi na swój profesjonalizm oraz wynajem symulatorów najwyższej jakości i najlepiej wykonanych!  


Tagi: symulatory, symulator lotu, symulator samochodu, symulator f1, symulatory lotu, wynajem symulatorów, symulatory samochodu, symulator samolotu, symulatory f1, wynajem symulatoru samochodu, playplace, wynajem symulatorów lotu, wynajem symulatoru samolotu, wynajem symulatoru f1, symulator jazdy samochodem, symulatory, wynajem symulatory lotów